Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Nasze imprezy/Nasze konkursy/Nasz patronat/Obwieszczenia/Praca/Przetargi/Ogłoszenia SMS

Fundusze Europejskie/Redakcja/Prenumerata/Biuro ogłoszeń/Cennik ogłoszeń/Napisz do nas/Promocja/Śpiewnik biesiadny

23 stycznia 2018r., imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

Informator/E-kontakty/Niezbędnik/To ciekawe!

Informator

Niezbednik

Belgia, Niemcy, Holandia, soboty, niedziele, poniedziałki, środy, czwartki – klimatyzacja, DVD, 85 747 – 00 – 01, 602 – 664 – 771 (fak.00001/17-o-i)

...wejdź do działu

Szukam dziewczyny na wieś, tel. 507 – 129 – 229 (p-000669-o-i)

...wejdź do działu

Ogłoszenia w rubryce „Przyjmę” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 42 43

...wejdź do działu

PRODUCENT SIATKI OGRODZENIOWEJ. Bramy, słupki, PANELE OGRODZENIOWE. 86/216 22 27, 604 231 333 www.siatki-stal.pl (fak.00249/17-o-i)

...wejdź do działu

Sonda

Czy jesteś za likwidacją gimnazjów?

  • Tak
  • Nie
  • Nie mam zdania

Na gorąco

Okres kolędy, od świat bożonarodzeniowych do Trzech Króli, był zawsze czasem odwiedzenia sąsiadów, pobycia z lubianymi i zrobienia psikusa tym nielubianym. Różne żarty robiła też rozbawiona młodzież, wracająca z zabawy sylwestrowej

Psikusy sylwestrowej nocy

Zgubione instrumenty

Kazik, Stasiek, Jurek i Andrzej ze Szczuczyna postanowili, że kolęda będzie dobrą okazją do zarobienia kilku złotych i odwiedzenia znajomych. Ćwiczyli na instrumentach przez cały adwent. Zbierali się w domu Kazika ku utrapieniu jego mamy, która wyrzekała, że ciągle musi sprzątać błocko przyniesione przez nich na butach. „Mamusia się nie denerwuje. Mamusia zobaczy, ile zarobimy!”, powtarzał Kazik.

No i przyszła kolęda. Orkiestranci poszli do sąsiada. I nigdzie już dalej nie poszli, sąsiad tak sowicie ich podjął, że wrócili do domów bez instrumentów.

Zjedzona kura

Kolędnicy przyszli do domu Haliny z Zambrowa i śpiewali, ile sił w płucach, pięknie jak nigdy. Nawet zbytnio nie przymawiali się o zapłatę. Nazajutrz okazało się, że zniknęła z sieni ugotowana kura w rosole razem z garnkiem, przyrządzona na noworoczny obiad. Garnek odnalazł się w południe. Wisiał na płocie, a pod płotem pięknie ułożone, dokładnie objedzone kosteczki kury…

Wóz i wygódka na dachu

...

Iza Styczyńska

Całość w wydaniu papierowym i e-kontakty od czwartku, 28 grudniaZdjęcie z konkursu

Filmy (103)

Zakupię ciągniki Ursus, Zetor, New Holland, Massey Ferguson oraz maszyny rolnicze, każdy stan, gotówka od ręki, odbiór z podwórka, dzwoń, pisz smsa oddzwonię, tel. 660 – 795 – 977 (fak/sms)

...wejdź do działu

Sprzedam ziemię rolną, Gmina Wizna, tel. (86) 217 – 71 – 30 (p-000671-o-i)

...wejdź do działu

Ogłoszenia w rubryce „Oddam” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 – 42 – 43

...wejdź do działu

Sprzedam dochodowy sklep mięsny z ponad 20-letnia tradycją w bardzo dobrym punkcie handlowym w Łomży. Sklep posiada swoich klientów. Kontakt: 503 – 828 101 (fak/sms)

...wejdź do działu

Copyright © Kontakty / Webmaster _duszek