Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Nasze imprezy/Nasze konkursy/Nasz patronat/Obwieszczenia/Praca/Przetargi/Ogłoszenia SMS

Fundusze Europejskie/Redakcja/Prenumerata/Biuro ogłoszeń/Cennik ogłoszeń/Napisz do nas/Promocja/Śpiewnik biesiadny

23 czerwca 2017r., imieniny: Wandy, Zenona, Prospera

Informator/E-kontakty/Niezbędnik/To ciekawe!

Informator

Niezbednik

Oddam odzież używaną w dobrym stanie, tel. 519 – 178 – 552 (o/b)

...wejdź do działu

Wylęgarnia drobiu Marianowo prowadzi zapisy i sprzedaż kurcząt oraz kurek odchowanych, 86 219 – 13 – 92, 604 – 750 – 281, 608 – 620 – 245 (fak.00133/17-o-i)

...wejdź do działu

Sprzedam las, tel. 600 – 062 – 532 (p-000480-o-i)

...wejdź do działu

Frankfurt n/Menem i okolice – soboty, środy, 85 747 – 43 – 63, 602 – 681 – 677 (fak.00002/17-o-i)

...wejdź do działu

Sonda

Czy jesteś za likwidacją gimnazjów?

  • Tak
  • Nie
  • Nie mam zdania

Na gorąco

Wyrok w sprawie dziennikarskiej prowokacji w Komendzie Powiatowej Policji w Zambrowie. Policja jednak na kiwnięcie urzędnika ministerstwa!

Reporterka uniewinniona

Scena z nagrania: po przedstawieniu się dyżurnemu policji w Zambrowie jako urzędniczka gabinetu politycznego wiceministra Jarosława Zielińskiego i poinformowaniu, że ma problem z samochodem, red. Iwona Poreda-Łukomska słyszy od dyżurnego „Tak, to wyślę patrol”. Wcześniej policjanci z komend w Helenowie, Wyszkowie i Ostrowi Mazowieckiej odesłali ją do pomocy drogowej

Sąd Rejonowy w Zambrowie uniewinnił dziennikarkę telewizyjną, która w ramach prowokacji udawała urzędniczkę MSWiA od wiceministra Jarosława Zielińskiego, od zarzutu nieuzasadnionego wezwania policji. Uznał natomiast jej winę za podanie policjantom nie swoich danych, ale odstąpił od wymierzenia kary. O wyroku poinformował PAP rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Łomży sędzia Jan Leszczewski. Zambrowska policja postawiła dziennikarce stacji Nowa TV Iwonie Poredzie-Łakomskiej dwa zarzuty z kodeksu wykroczeń. Pierwszy, że w styczniu tego roku wprowadziła w błąd dyżurnego zambrowskiej komendy powiatowej co do swej tożsamości i miejsca pracy, podając mu nie swoje nazwisko, a jako miejsce zatrudnienia wskazała gabinet polityczny wiceszefa MSWiA Jarosława Zielińskiego. Policja obwiniła też dziennikarkę o to, że jak to ujęto w zarzucie „fałszywą informacją wywołała niepotrzebną czynność policji”, bo po informacji, iż zepsuł się jej samochód i potrzebuje pomocy, na miejsce rzeczywiście przyjechał patrol. Po przybyciu funkcjonariuszy okazało się, że całe zdarzenie było dziennikarską prowokacją; nagranie pokazano w Nowej TV. Wynika z niego, że policjanci przyjechali, by pomóc uruchomić samochód, w którym zawiódł akumulator (o sprawie pisaliśmy w poprzednim numerze „Kontaktów” w tekście pt. „Policja kontra media”). Rozprawa przed Sądem Rejonowym w Zambrowie odbyła się w piątek, 9 czerwca. Policja wnioskowała dla niej o karę 1 tys. zł grzywny i podobnej kwoty, w formie nawiązki, na Fundację Wdów i Sierot Poległych Policjantów. Reporterka...

Całość w wydaniu papierowym i e-kontakty od czwartku, 22 czerwca. Kliknij tutaj


Ostatnie 3 artykuły "Na gorąco"

Jak wyciągnąć firmę z długów


Zdjęcie z konkursu

Filmy (101)

PRODUCENT SIATKI OGRODZENIOWEJ. Bramy, słupki, PANELE OGRODZENIOWE. 86/216 22 27, 604 231 333 www.siatki-stal.pl (fak.00155/17-o-i)

...wejdź do działu

Euro-kontakt (nr lic. 12458) za granicę: brygadzistów, pomocników budowlanych, pracowników do obsługi przycisku sterowanego; fizycznych; budowy dróg; ogólnobudowlanych; rolnych; winnicy, elektryków, stolarzy, dekarzy, cieśli, spawaczy, monterów klimatyzacji i wentylacji; rusztowań; fasad; okien; paneli słonecznych; instalacji grzewczych i sanitarnych, piaskarzy, płytkarzy, murarzy, tynkarzy, brukarzy, lakierników, szpachlarzy, regipsiarzy, malarzy, piekarzy, operatorów maszyny drukarskiej; koparki, pokojówek, ogrodników, kierowców C+E, do zbioru pieczarek; owoców; warzyw, sprzątania. Mile widziany j. obcy i własny samochód. marketing@euro-kontakt.eu 530 456 977 (fak.00183/17-o-i)

...wejdź do działu

Sprzedaż energooszczędnych domów pod Warszawą, 22 331 – 76 – 11, www.domynarataja.pl (fak.00175/17-o-i)

...wejdź do działu

Ogłoszenia w rubryce „Przyjmę” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 42 43

...wejdź do działu

Copyright © Kontakty / Webmaster _duszek