Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Nasze imprezy/Nasze konkursy/Nasz patronat/Obwieszczenia/Praca/Przetargi/Ogłoszenia SMS

Fundusze Europejskie/Redakcja/Prenumerata/Biuro ogłoszeń/Cennik ogłoszeń/Napisz do nas/Promocja/Śpiewnik biesiadny

14 grudnia 2018r., imieniny: Alfreda, Izydora, Alfredy

Informator/E-kontakty/Niezbędnik/To ciekawe!

Informator

Niezbednik

Opieka Niemcy Legalnie. Tel. 725 – 248 – 935 (fak.00193/18-o-i)

...wejdź do działu

Belgia, Niemcy, Holandia, soboty, niedziele, poniedziałki, środy, czwartki – klimatyzacja, DVD, 85 747 – 00 – 01, 602 – 664 – 771 (fak.00031/18-o-i)

...wejdź do działu

Układanie glazury, terakoty. Profesjonalnie. Tel. 692 – 112 – 518 (p-000934-o-i)

...wejdź do działu

PRODUCENT SIATKI OGRODZENIOWEJ. Bramy, słupki, PANELE OGRODZENIOWE. 86/216 22 27, 604 231 333 www.siatki-stal.pl (fak.00210/18-o-i)

...wejdź do działu

Na gorąco

24 lata pomagała chorym, jako lekarz nefrolog z tytułem doktorskim, często dyżurując na oddziale onkologicznym łomżyńskiego szpitala. Teraz sama potrzebuje pomocy

Pomóżmy doktor Annie

Półtora roku temu sama zachorowała na nowotwór piersi. Przeszła już cztery operacje, a teraz zbiera pieniądze na drugi etap terapii nierefundowanym lekiem Kadcyla. Jej koszt to aż 30 tysięcy złotych. Zbiórka trwa i liczy się każda wpłata. Doktor Annę znają i wspominają z wdzięcznością pacjenci za ogromną sympatią, troskę i rzetelność. Teraz sama odbiła się od muru urzędniczej bezduszności. Dlatego, nie mogąc dłużej czekać na decyzję o refundacji, musiała sfinansować sama pierwszy etap leczenia Kadcylą. Chcąc przejść kolejny, musi odwołać się do hojności wszystkich życzliwych, bo od momentu ujawnienia się choroby nie pracuje zawodowo, a oszczędności stopniały błyskawicznie.

- Liczę, że kolejne etapy terapii będą już refundowane, bo złożyłam wniosek w Ministerstwie Zdrowia i czekam na odpowiedź . A wiadomo, jak to wygląda, bo mają 30 dni na odpowiedź, 14 dni na ewentualne poprawki, a ja nie mogę czekać, bo nastąpił nawrót choroby. Dlatego zaczęłam terapię trzy tygodnie temu, a w piątek jadę do Warszawy na drugą dawkę. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy mnie wsparli, nie tylko finansowo, ale też i duchowo, a w szczególności kolegom i koleżankom ze studiów i pracy, chórzystom z Białegostoku i Łomży oraz przyjaciołom i krewnym - mówi dr Anna Bronowicz.

Od zawsze udzielała się w wielu inicjatywach, śpiewając choćby w chórze Spes Unica parafii Krzyża Świętego w Łomży. Nieźle maluje i właśnie jej praca zawisła na wystawie jubileuszowej 25 lat Galerii N. Gra na pianinie i niedawno zakwalifikowała się do ścisłego finału Międzynarodowego Konkursu im. Fryderyka Chopina dla Pianistów Amatorów wśród 40 najlepszych pianistów amatorów z całego świata. Niestety, nawrót choroby uniemożliwił jej konkursowy występ.

- Muszę pokonać raka, bo mam jeszcze dużo celów do zrealizowania! - mówi dr Anna.

Pierwszy, to spełnienie marzenia: zagrać w finale kolejnego Międzynarodowego Konkursu im. Fryderyka Chopina dla Pianistów Amatorów!

Ma też dla kogo żyć: wspaniałej, bardzo wspierającej ją w chorobie mamy Elżbiety i przybranej córeczki Ewelinki.

Nowe wydane „Kontaktów” już w kioskach, sklepach, na stacjach paliw, pocztach i u listonoszy oraz e-kontakty. Kliknij tutajZdjęcie z konkursu

Filmy (107)

Sprzedam Opla Vectre z 2001 roku, 2.0tdi, stan dobry, przegląd do lipca 2019 roku, nowe opony zimowe. Cena 3 000 zł. Tel. 535 – 502 – 513 (fak/sms)

...wejdź do działu

Ogłoszenia w rubryce „Przyjmę” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 42 43

...wejdź do działu

Oddam pralkę automatyczną. Tel. (86) 217 – 92 – 34 (o/b)

...wejdź do działu

Z powodu choroby zamienię M3, IV piętro, ul. Dmowskiego, Łomża , na M4 parter. Tel. 603 – 446 – 934 (fak/sms)

...wejdź do działu

Copyright © Kontakty / Webmaster _duszek