Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Nasze imprezy/Nasze konkursy/Nasz patronat/Obwieszczenia/Praca/Przetargi/Ogłoszenia SMS

Fundusze Europejskie/Redakcja/Prenumerata/Biuro ogłoszeń/Cennik ogłoszeń/Napisz do nas/Promocja/Śpiewnik biesiadny

19 marca 2019r., imieniny: Józefa, Bogdana, Laili

Informator/E-kontakty/Niezbędnik/To ciekawe!

Informator

Niezbednik

POŻYCZKA NA DOWÓD. Bez zaświadczeń, minimum formalności. Zadzwoń: 857146102 (fak.00039/19-o-i)

...wejdź do działu

Sprzedam M-5, 80 m2, 1 piętro w Kolnie. Tel. 600 – 343 – 819 (fak/sms)

...wejdź do działu

Ogłoszenia w rubryce „Oddam” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 – 42 – 43

...wejdź do działu

Frankfurt n/Menem i okolice – soboty, środy, 85 747 – 43 – 63, 602 – 681 – 677 (fak.00003/19-o-i)

...wejdź do działu

Na gorąco

Bilbord, plakat i ulotka, skuteczna broń w samorządowym boju na śmierć i życie; dla większości kandydatów o władzę, pieniądze i przywileje

Łomżyńska bitwa na głosy

Najpierw fryzjer. Potem prosto do fotografa. Uśmiech (z widocznym uzębieniem górnym) lub półuśmiech (bez stomatologicznej prezentacji). Odświętne ubranie. Wystudiowany gest. Graficzny retusz przydający blasku oczom i ustom. Ujęcie: sama twarz lub sylwetka „do połowy”. A wszystko ma służyć jednemu: głosujcie tylko na mnie!

Na zatroskaną, zatroskanego o przyszłość Łomży i regionu, jak nikt nigdy dotąd. Z listą własnych zalet, osiągnięć i zasług w różnych dziedzinach oraz obietnic, nazywających się programem.

Najbardziej w oczy rzuca się hasło, bo staje się wyróżnikiem w tłumie konkurencji. Tu zdecydowanie przeważają własne „wynalazki” doraźnych złotych myśli kandydatów.

Andrzej Janusz Grzymała (lista Mariusza Chrzanowskiego) sięgnął po cytat z samego Marka Aureliusza, rzymskiego cesarza i filozofia: „Nie każdy może być wielkim uczonym, ale każdy może i powinien być uczciwy”.

Jedni kandydaci przedstawiają się wyborcom dłużej, inni krócej, a jeszcze inni... wcale! Czy ktoś to przeczyta, decyduje pierwsze zdanie, o czy nie wszyscy kandydaci zdają się wiedzieć. Adam Zwierzyński (kandydat PiS), zaczyna swoją prezentację od stwierdzenia „Działacz na rzecz rozwoju kulturalnego Łomży”. Agnieszka Białobrzewska (PiS) od podania wieku i wykształcenia.

Rafał Mogielnicki (Koalicja Obywatelska) od podania wieku i informacji, że „wspólnie z żoną i synkiem tworzymy rodzinę”. Tomasz Tyl (PiS) nie pisze o sobie nic!

Niektórzy w autoprezentacji uderzają w patriotyczno-religijny dzwon i tzw. wartości. Dariusz Krzysztof Wojtkowski z „drużyny”....

Joanna Radońska

Całość w wydaniu papierowym i e-kontakty. Kliknij tutajZdjęcie z konkursu

Filmy (108)

Kupię 30 sztuk beczek 200, 220 litrów, niebieskie lub czarne. Tel. 600 – 588 – 666 (fak/sms)

...wejdź do działu

Ogłoszenia w rubryce „Przyjmę” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 42 43

...wejdź do działu

Opieka Niemcy Legalnie. Tel. 725 – 248 – 935 (fak.00001/19-o-i)

...wejdź do działu

Sprzedam 2,76 ha lasu i 1,28 ha pola, Jurzec Włościański. Tel. 600 – 343 – 819 (fak/sms)

...wejdź do działu

Copyright © Kontakty / Webmaster _duszek