Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Nasze imprezy/Nasze konkursy/Nasz patronat/Obwieszczenia/Praca/Przetargi/Ogłoszenia SMS

Fundusze Europejskie/Redakcja/Prenumerata/Biuro ogłoszeń/Cennik ogłoszeń/Napisz do nas/Promocja/Śpiewnik biesiadny

22 października 2018r., imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii

Informator/E-kontakty/Niezbędnik/To ciekawe!

Informator

Niezbednik

Ogłoszenia w rubryce „Przyjmę” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 42 43

...wejdź do działu

Usługi budowlane, więźby dachowe, krycie dachów oraz rozbudowy budynków. Tel. 507 – 774 – 463 (fak/sms)

...wejdź do działu

Kupię konary drzew – gałęzie od grubych drzew sosnowych i dębowych, tylko duże ilości. Tel. 600 – 588 – 666 (fak/sms)

...wejdź do działu

Ogłoszenia w rubryce „Oddam” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 – 42 – 43

...wejdź do działu

Na gorąco

Posłanka Bernadeta Krynicka z Łomży o protestujących w Sejmie rodzinach niepełnosprawnych: to nie są dla mnie partnerzy do rozmowy

Paragrafem w rodziców

Posłanka PiS z Łomży Bernadeta Krynicka

Od trzech tygodni protestują w Sejmie rodzice niepełnosprawnych. Łomżyńska posłanka Bernadeta Krynicka w rozmowie z TVN24 stwierdziła „Jako matka dziecka niepełnosprawnego, osoby dorosłej, może to będzie brutalne, znalazłabym paragraf na tych rodziców, którzy przetrzymują swoje dzieci w Sejmie w takich warunkach niegodnych”. Krynicka dała też rodzicom dobrą radę: „Gdyby matka się postarała i założyła sobie taki cel, mogliby pracować i integrować się ze społeczeństwem. A nie siedzieć w czterech ścianach. 500 złotych nic im nie da”.

Jej wypowiedź szybko podchwyciły media ogólnopolskie i internauci (pisownia oryginalna):

„No tak pani Krynicka, pani nie ma takiej potrzeby bo ma p. kasę . Trzeba byc kobietą bez sumienia i serca ażeby tych rodziców straszyc paragrafami. Bardzo współczuję rodzicom i ich dzieciom ale to jest kolejne wydarzenie pokazujące jacy wy pisowcy jesteście podłymi ,okrutnymi ludzmi. Marian”.

„to ta pani od tekstu, że niepełnosprawni mogą iść do pracy i zarabiać 3000 zł (ok. niektórzy mogą, ale bardzo wielu z nich niestety nie!!), pani dziecko ma z czego żyć (bo pani dobrze zarabia), ale większość niepełnosprawnych „wegetuje” za kilkaset złotych miesięcznie - WIĘCEJ POKORY, o której tak wiele mówiliście przed wyborami. paragrafem w rodziny – karygodne!!!”.

„Obdaruj swoimi pieniędzmi kilkoro dzieci. Twoja córka ma matkę, która wyciąga z naszych pieniędzy za posłowanie niemałe kwoty. Czy ty wiesz co mówisz. Bić się w pierś i milczeć”.

Wypowiedź posłanki Krynickiej zbulwersowała nie tylko wielu Polaków, ale przede wszystkim protestujących w Sejmie, którzy chcieli z nią porozmawiać.

„Pani poseł, dzień dobry! Możemy zamienić słówko? Dlaczego pani mówi, że te dzieci są zmuszane, żeby tutaj być? Pani poseł! Prosimy panią o rozmowę. Proszę się odwrócić do nas”, mówiła Iwona Hartwich.

„Jesteśmy tu z własnej woli”, dopowiedział jej syn Jakub.

„Nie będę z panią rozmawiała”, rzuciła tylko posłanka...

Mikołaj Nawra

Całość w wydaniu papierowym i e-kontakty od czwartku, 10 majaZdjęcie z konkursu

Filmy (107)

Opieka Niemcy Legalnie. Tel. 725 – 248 – 935 (fak.00193/18-o-i)

...wejdź do działu

Frankfurt n/Menem i okolice – soboty, środy, 85 747 – 43 – 63, 602 – 681 – 677 (fak.00032/18-o-i)

...wejdź do działu

Z powodu choroby zamienię M3, IV piętro, ul. Dmowskiego, Łomża, na M4 parter. Tel. 603 – 446 – 934 (fak/sms)

...wejdź do działu

PRODUCENT SIATKI OGRODZENIOWEJ. Bramy, słupki, PANELE OGRODZENIOWE. 86/216 22 27, 604 231 333 www.siatki-stal.pl (fak.00174/18-o-i)

...wejdź do działu

Copyright © Kontakty / Webmaster _duszek