Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Nasze imprezy/Nasze konkursy/Nasz patronat/Obwieszczenia/Praca/Przetargi/Ogłoszenia SMS

Fundusze Europejskie/Redakcja/Prenumerata/Biuro ogłoszeń/Cennik ogłoszeń/Napisz do nas/Promocja/Śpiewnik biesiadny

15 grudnia 2017r., imieniny: Niny, Celiny, Krystiany

Informator/E-kontakty/Niezbędnik/To ciekawe!

Informator

Niezbednik

Zakupię ciągniki Ursus, Zetor, New Holland, Massey Ferguson oraz maszyny rolnicze, każdy stan, gotówka od ręki, odbiór z podwórka, dzwoń, pisz smsa oddzwonię, tel. 660 – 795 – 977 (fak/sms)

...wejdź do działu

Sprzedam ziemię rolną, Gmina Wizna, tel. (86) 217 – 71 – 30 (p-000671-o-i)

...wejdź do działu

Zatrudnię pomocnika na budowę. Wyjazdy pon. – pt. Tel. 797 – 662 – 274 (fak/sms)

...wejdź do działu

Belgia, Niemcy, Holandia, soboty, niedziele, poniedziałki, środy, czwartki – klimatyzacja, DVD, 85 747 – 00 – 01, 602 – 664 – 771 (fak.00001/17-o-i)

...wejdź do działu

Sonda

Czy jesteś za likwidacją gimnazjów?

  • Tak
  • Nie
  • Nie mam zdania

Na gorąco

Życie po śmierci

Czy śmierć oznacza koniec obecnego życia, czy też początek innego? Czy ktokolwiek wie, co się dzieje po śmierci? Czy ktoś był „po drugiej stronie”?

Odpowiedzi na te pytania można znaleźć w pracy wybitnego kardiologa Maurice Rawlingsa z Amerykańskiego Towarzystwa Kardiologicznego, który był przy wielu pacjentach w chwili, gdy dzięki reanimacji powracali do życia i wiernie zanotował ich wyznania.

Piorun uderza

„W chwili, gdy uderzył we mnie piorun, od razu wiedziałam, co mi się przydarzyło. Umysł miałam krystalicznie czysty. Nigdy nie byłam tak dogłębnie żywa jak w trakcie umierania.

W tym momencie musiałam przywołać odpowiedzi na pewne pytanie, którego nigdy nie wypowiedziałam przed nikim, nawet przed samą sobą: czy Bóg istnieje? Nie potrafię tego opisać, ale wewnątrz mojej istoty eksplodowała obecność żywego Boga, który wypełnił każdy atom mego ciała. W następnym momencie, ku memu przerażeniu odkryłam, że nie podążam w kierunku Boga. Oddalałam się od Niego. W panice usiłowałam skontaktować się z Nim. Prosiłam o życie i ofiarowałam Mu je. Po trzech miesiącach w pełni wróciłam do zdrowia”.

Wielka jasność

„Wiedziałem, że umieram...

ks. Jan Żelazny

Całość w wydaniu papierowym i e-kontakty od czwartku, 2 listopadaZdjęcie z konkursu

Filmy (102)

Sprzedam dochodowy sklep mięsny z ponad 20-letnia tradycją w bardzo dobrym punkcie handlowym w Łomży. Sklep posiada swoich klientów. Kontakt: 503 – 828 101 (fak/sms)

...wejdź do działu

Ogłoszenia w rubryce „Przyjmę” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 42 43

...wejdź do działu

PRODUCENT SIATKI OGRODZENIOWEJ. Bramy, słupki, PANELE OGRODZENIOWE. 86/216 22 27, 604 231 333 www.siatki-stal.pl (fak.00249/17-o-i)

...wejdź do działu

Oddam 2 szczeniaczki, Kolno, tel. 661 – 658 – 415 (o/b)

...wejdź do działu

Copyright © Kontakty / Webmaster _duszek