Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Nasze imprezy/Nasze konkursy/Nasz patronat/Obwieszczenia/Praca/Przetargi/Ogłoszenia SMS

Fundusze Europejskie/Redakcja/Prenumerata/Biuro ogłoszeń/Cennik ogłoszeń/Napisz do nas/Promocja/Śpiewnik biesiadny

25 lutego 2018r., imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Informator/E-kontakty/Niezbędnik/To ciekawe!

Informator

Niezbednik

Zatrudnię pomocnika na budowę. Wyjazdy pon. – pt. Tel. 797 – 662 – 274 (fak/sms)

...wejdź do działu

Sprzedam ziemię rolną, Gmina Wizna, tel. (86) 217 – 71 – 30 (p-000671-o-i)

...wejdź do działu

Szukam dziewczyny na wieś, tel. 507 – 129 – 229 (p-000669-o-i)

...wejdź do działu

Sprzedam dochodowy sklep mięsny z ponad 20-letnia tradycją w bardzo dobrym punkcie handlowym w Łomży. Sklep posiada swoich klientów. Kontakt: 503 – 828 101 (fak/sms)

...wejdź do działu

Sonda

Czy jesteś za likwidacją gimnazjów?

  • Tak
  • Nie
  • Nie mam zdania

Na gorąco

Stracą nauczyciele

Minister edukacji Anna Zalewska wywraca do góry nogami zapisy w Karcie Nauczyciela, pisze oko.press. Rewolucja proponowana przez MEN ewidentnie dotknie portfeli pedagogów.

Obiecane 15 proc. podwyżki rozłożone zostały na trzy lata, czyli nawet nie dorównują największej fali podwyżek lat 2008 - 2012, kiedy zarobki wzrosły w sumie o 44 proc.

Z 10 do 15 lat wydłużona zostanie ścieżka awansu nauczycieli, a tym samym późniejsza możliwość wyższych z tego tytułu zarobków.

Zlikwidowane będą: dodatek mieszkaniowy, prawo do mieszkania dla nauczyciela z terenów wiejskich oraz dla emeryta, prawo do działki i prawo do mieszkania w budynkach szkolnych lub przez nie użytkowanych.

Nie będzie zasiłku na zagospodarowanie oraz dwumiesięcznego wynagrodzenia zasadniczego dla nauczycieli z dwuletnim stażem zawodowym po uzyskaniu stopnia nauczyciela kontraktowego.

O 25 proc. ograniczone zostaną urlopy dla poratowania zdrowia.

Nowe wydanie „Kontaktów” od czwartku, 21 września, w kioskach, sklepach, na stacjach paliw, pocztach, u listonoszy i na e-kontakty. Kliknij tutajZdjęcie z konkursu

Filmy (103)

Zakupię ciągniki Ursus, Zetor, New Holland, Massey Ferguson oraz maszyny rolnicze, każdy stan, gotówka od ręki, odbiór z podwórka, dzwoń, pisz smsa oddzwonię, tel. 660 – 795 – 977 (fak/sms)

...wejdź do działu

Z powodu choroby zamienię M3, IV piętro, ul. Dmowskiego, Łomża, na M4 parter, tel. 603 – 446 – 934 (fak/sms)

...wejdź do działu

Ogłoszenia w rubryce „Oddam” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 – 42 – 43

...wejdź do działu

Ogłoszenia w rubryce „Przyjmę” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 42 43

...wejdź do działu

Copyright © Kontakty / Webmaster _duszek