Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Nasze imprezy/Nasze konkursy/Nasz patronat/Obwieszczenia/Praca/Przetargi/Ogłoszenia SMS

Fundusze Europejskie/Redakcja/Prenumerata/Biuro ogłoszeń/Cennik ogłoszeń/Napisz do nas/Promocja/Śpiewnik biesiadny

18 października 2017r., imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła

Informator/E-kontakty/Niezbędnik/To ciekawe!

Informator

Niezbednik

Zatrudnię pomocnika na budowę. Wyjazdy pon. – pt. Tel. 797 – 662 – 274 (fak/sms)

...wejdź do działu

Studia podyplomowe; wycena nieruchomości, doradca ds. ochrony środowiska. Kursy; termowizja, licencja PFRN pośrednika i zarządcy nieruchomości z e-learning. tel. 22 3317611; www.sedpol.com.pl (fak.00321/17-o-i)

...wejdź do działu

Belgia, Niemcy, Holandia, soboty, niedziele, poniedziałki, środy, czwartki – klimatyzacja, DVD, 85 747 – 00 – 01, 602 – 664 – 771 (fak.00001/17-o-i)

...wejdź do działu

Zakupię ciągniki Ursus, Zetor, New Holland, Massey Ferguson oraz maszyny rolnicze, każdy stan, gotówka od ręki, odbiór z podwórka, dzwoń, pisz smsa oddzwonię, tel. 660 – 795 – 977 (fak/sms)

...wejdź do działu

Sonda

Czy jesteś za likwidacją gimnazjów?

  • Tak
  • Nie
  • Nie mam zdania

Na gorąco

Wyrok w sprawie dziennikarskiej prowokacji w Komendzie Powiatowej Policji w Zambrowie. Policja jednak na kiwnięcie urzędnika ministerstwa!

Reporterka uniewinniona

Scena z nagrania: po przedstawieniu się dyżurnemu policji w Zambrowie jako urzędniczka gabinetu politycznego wiceministra Jarosława Zielińskiego i poinformowaniu, że ma problem z samochodem, red. Iwona Poreda-Łukomska słyszy od dyżurnego „Tak, to wyślę patrol”. Wcześniej policjanci z komend w Helenowie, Wyszkowie i Ostrowi Mazowieckiej odesłali ją do pomocy drogowej

Sąd Rejonowy w Zambrowie uniewinnił dziennikarkę telewizyjną, która w ramach prowokacji udawała urzędniczkę MSWiA od wiceministra Jarosława Zielińskiego, od zarzutu nieuzasadnionego wezwania policji. Uznał natomiast jej winę za podanie policjantom nie swoich danych, ale odstąpił od wymierzenia kary. O wyroku poinformował PAP rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Łomży sędzia Jan Leszczewski. Zambrowska policja postawiła dziennikarce stacji Nowa TV Iwonie Poredzie-Łakomskiej dwa zarzuty z kodeksu wykroczeń. Pierwszy, że w styczniu tego roku wprowadziła w błąd dyżurnego zambrowskiej komendy powiatowej co do swej tożsamości i miejsca pracy, podając mu nie swoje nazwisko, a jako miejsce zatrudnienia wskazała gabinet polityczny wiceszefa MSWiA Jarosława Zielińskiego. Policja obwiniła też dziennikarkę o to, że jak to ujęto w zarzucie „fałszywą informacją wywołała niepotrzebną czynność policji”, bo po informacji, iż zepsuł się jej samochód i potrzebuje pomocy, na miejsce rzeczywiście przyjechał patrol. Po przybyciu funkcjonariuszy okazało się, że całe zdarzenie było dziennikarską prowokacją; nagranie pokazano w Nowej TV. Wynika z niego, że policjanci przyjechali, by pomóc uruchomić samochód, w którym zawiódł akumulator (o sprawie pisaliśmy w poprzednim numerze „Kontaktów” w tekście pt. „Policja kontra media”). Rozprawa przed Sądem Rejonowym w Zambrowie odbyła się w piątek, 9 czerwca. Policja wnioskowała dla niej o karę 1 tys. zł grzywny i podobnej kwoty, w formie nawiązki, na Fundację Wdów i Sierot Poległych Policjantów. Reporterka...

Całość w wydaniu papierowym i e-kontakty od czwartku, 22 czerwca. Kliknij tutajZdjęcie z konkursu

Filmy (102)

Oddam szczeniaki w dobre ręce, Zambrów, tel. 508 – 530 – 806 (o/b)

...wejdź do działu

Sprzedam działkę 36 a, w miejscowości Szablaki, z dwoma budynkami gospodarczymi. Tel. 726 – 232 – 897 (fak/sms)

...wejdź do działu

PRODUCENT SIATKI OGRODZENIOWEJ. Bramy, słupki, PANELE OGRODZENIOWE. 86/216 22 27, 604 231 333 www.siatki-stal.pl (fak.00249/17-o-i)

...wejdź do działu

Usługi tynkarskie z agregatu, tel. 505 – 604 – 179 (p-000654-o-i)

...wejdź do działu

Copyright © Kontakty / Webmaster _duszek