Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Nasze imprezy/Nasze konkursy/Nasz patronat/Obwieszczenia/Praca/Przetargi/Ogłoszenia SMS

Fundusze Europejskie/Redakcja/Prenumerata/Biuro ogłoszeń/Cennik ogłoszeń/Napisz do nas/Promocja/Śpiewnik biesiadny

27 lipca 2017r., imieniny: Natalii, Aureliusza, Jerzego

Informator/E-kontakty/Niezbędnik/To ciekawe!

Informator

Niezbednik

Zakupię ciągniki C 328, C 330, Władimirec T 25, MF 235, 255, C 360 Zetor, każdy stan oraz maszyny rolnicze, prasy, rolki łańcuchowe Carraro Morra, Mascar, Praire, Supertino, Gallighani, tel. 660 – 795 – 977 (fak/sms)

...wejdź do działu

Sprzedam tanio tokarkę i frezarkę do metalu, tel. 799 – 798 – 801 (p-000572-o-i)

...wejdź do działu

Frankfurt n/Menem i okolice – soboty, środy, 85 747 – 43 – 63, 602 – 681 – 677 (fak.00002/17-o-i)

...wejdź do działu

Wolny lat 65, zamieszkały samotnie, własnościowe M4, Zambrów. Poznam wolną, przystojną panią bez nałogów do lat 55 (Rosjanka, Ukrainka też), pragnącą żyć, kochać, być kochaną, zamieszkać u mnie. Cel matrymonialny. Tel. 661 – 626 – 011 (p-000556-o-i)

...wejdź do działu

Sonda

Czy jesteś za likwidacją gimnazjów?

  • Tak
  • Nie
  • Nie mam zdania

Na gorąco

Wyrok w sprawie dziennikarskiej prowokacji w Komendzie Powiatowej Policji w Zambrowie. Policja jednak na kiwnięcie urzędnika ministerstwa!

Reporterka uniewinniona

Scena z nagrania: po przedstawieniu się dyżurnemu policji w Zambrowie jako urzędniczka gabinetu politycznego wiceministra Jarosława Zielińskiego i poinformowaniu, że ma problem z samochodem, red. Iwona Poreda-Łukomska słyszy od dyżurnego „Tak, to wyślę patrol”. Wcześniej policjanci z komend w Helenowie, Wyszkowie i Ostrowi Mazowieckiej odesłali ją do pomocy drogowej

Sąd Rejonowy w Zambrowie uniewinnił dziennikarkę telewizyjną, która w ramach prowokacji udawała urzędniczkę MSWiA od wiceministra Jarosława Zielińskiego, od zarzutu nieuzasadnionego wezwania policji. Uznał natomiast jej winę za podanie policjantom nie swoich danych, ale odstąpił od wymierzenia kary. O wyroku poinformował PAP rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Łomży sędzia Jan Leszczewski. Zambrowska policja postawiła dziennikarce stacji Nowa TV Iwonie Poredzie-Łakomskiej dwa zarzuty z kodeksu wykroczeń. Pierwszy, że w styczniu tego roku wprowadziła w błąd dyżurnego zambrowskiej komendy powiatowej co do swej tożsamości i miejsca pracy, podając mu nie swoje nazwisko, a jako miejsce zatrudnienia wskazała gabinet polityczny wiceszefa MSWiA Jarosława Zielińskiego. Policja obwiniła też dziennikarkę o to, że jak to ujęto w zarzucie „fałszywą informacją wywołała niepotrzebną czynność policji”, bo po informacji, iż zepsuł się jej samochód i potrzebuje pomocy, na miejsce rzeczywiście przyjechał patrol. Po przybyciu funkcjonariuszy okazało się, że całe zdarzenie było dziennikarską prowokacją; nagranie pokazano w Nowej TV. Wynika z niego, że policjanci przyjechali, by pomóc uruchomić samochód, w którym zawiódł akumulator (o sprawie pisaliśmy w poprzednim numerze „Kontaktów” w tekście pt. „Policja kontra media”). Rozprawa przed Sądem Rejonowym w Zambrowie odbyła się w piątek, 9 czerwca. Policja wnioskowała dla niej o karę 1 tys. zł grzywny i podobnej kwoty, w formie nawiązki, na Fundację Wdów i Sierot Poległych Policjantów. Reporterka...

Całość w wydaniu papierowym i e-kontakty od czwartku, 22 czerwca. Kliknij tutajZdjęcie z konkursu

Filmy (101)

Ogłoszenia w rubryce „Oddam” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 – 42 – 43

...wejdź do działu

Samotnego, kat. B do prac administracyjnych, remontowych, na dojazdowe pobyty ew. stałe zakwaterowanie, pensjonat k/ Płońska i wyjazdy do W-wy, tel. 512 – 891 – 941 (fak/sms)

...wejdź do działu

Wykopy, plantowanie, tel. 602 – 554 – 909 (fak.00162/17-o-i)

...wejdź do działu

Wynajmę lokal 65 m2, przy Al. Legionów 2B, tel. 509 – 821 – 660 (p-000566-o-i)

...wejdź do działu

Copyright © Kontakty / Webmaster _duszek